ATV Yılbaşı Özel Kim Milyoner Olmak İster ve Yeter 1. Bölüm izle ATV Yayın Akışı

Yılbaşında evde girmek isteyenleri Kanal D özel yılbaşı programları eğlenceli bir gece yaşatacak. Yıllardır severek izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster bugün yılbaşı özel programıyla ekranlarda olacak. ATV'nin bir diğer yılbaşı sürprizi Yeter dizisi 1. bölüm ile karşımıza çıkıyor.

ATV Yılbaşı Özel Kim Milyoner Olmak İster ve Yeter 1. Bölüm izle ATV Yayın Akışı

Yeter Dizisi Başlıyor

Yılbaşı gecesini evinde gerçekleştirecekler için ATV en iyi tercihlerden biri gibi görünüyor. ATV yılbaşı gecenizi yeni yayına girecek dizisi Yeter ve Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile renklendiriyor.

Yeter Dizisi ilk bölümü ile yılbaşı gecesinde saat 20.00’da başlayacak. Aylin sonunda Yekta ile evlenmeyi başarır. Yekta’nın mükemmeliyetçi kişiliğinden habersiz olan Aylin başına gelecekleri de tahmin etmiyor. Kocası Yekta’nın gerçek yüzü ile karşı karşıya kalan Aylin, artık çaresizdir.

Kocasından kurtulmak için çeşitli planlar yapan Aylin, çaresizliğini biran önce bitirmeye çalışır. Çocuklarını yanına alarak evden ayrılmayı planlayan Aylin, Yekta’nın bu parayı bulmasıyla bir kez daha yıkılır. Yeter dizisi hüzünlü hikâyesi ile yılbaşı gecesi sizlerle… 

Kim Milyoner Olmak İster

Dünyanın en fazla seyredilen ve en çok kazandıran yarışma programı olma özelliğini elinde bulunduran Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı gecesinde de sevenleriyle buluşuyor. ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı, Kim Milyoner olmak ister, Yeter dizisinin ardından sizlerle olacak.

Toplamda 12 sorunun yer aldığı yarışmada, 2 baraj ve 4 joker hakkı bulunmaktadır. Yarışmacının her soruya verdiği doğru cevap, kazandığı para miktarını biraz daha artırır. Şuana kadar 1 Milyon Türk Lirası olan büyük ödülü kimse kazanamadı.

Yılbaşı gecesi yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı programında yarışmacılar büyük ödülü almak için hem birbirleriyle hem de sorularla yarışacak…

atv yılbaşı yayın akışı atv yılbaşı ünlü sanatçılar atv yılbaşı özel programları kim milyoner olmak ister yılbaşı özel izle yeter dizisi 1. bölüm full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları