Ana Ocağı Yeni Bölüm izle 14 Ocak 2016 TRT1 Canlı Yayın ve Yaşananlar

Köy yaşamının yarışma formatına dönüştürüldüğü Ana Ocağı yeni bölümleri ile devam ediyor. Çiftlerimiz büyük ödülü kazanabilmek için kıyasıya yarışmaya ve doyasıya eğlenmeye devam ediyor. Bu hafta Ana Ocağı’nda bu güne kadar yarışan en iyi çiftler tekrar yarışıyor. 4 gün boyunca birbirleri ile yarışacak olan en iyi çiftler büyük ödülü kazanabilecekler mi? Detayları ve Ana Ocağı yeni bölüm 14 ocak izleme linkini haberden bulabilirsiniz.

Ana Ocağı Yeni Bölüm izle 14 Ocak 2016 TRT1 Canlı Yayın ve Yaşananlar

Köy yaşamının yarışma formatına dönüştürüldüğü Ana Ocağı yeni bölümleri ile devam ediyor. Çiftlerimiz büyük ödülü kazanabilmek için kıyasıya yarışmaya ve doyasıya eğlenmeye devam ediyor. Bu hafta Ana Ocağı’nda bu güne kadar yarışan en iyi çiftler tekrar yarışıyor.  4 gün boyunca birbirleri ile yarışacak olan en iyi çiftler büyük ödülü kazanabilecekler mi? Detayları ve Ana Ocağı yeni bölüm 14 ocak izleme linkini haberden bulabilirsiniz.

Bu hafta İpek ve Ertuğrul Yavuz çifti, Murat Kepenek ve Asena Kul çifti ve Özlem ve Ümit Ahmet çifti olacak. Anneler ile özlem gideren çiftler oldukça keyifli anlar yaşamaya geldiklerini dile getirdiler. İlk görevleri Zehra annenin verdiği lokma tatlısı yapmak olan çiftler mutfakta bol kahkahalı bir yarışa girdi. Lokma yapma sırasında espriler ve kahkahalar eksik olmadı. Zehra annenin talimatı ile yarışmacılar lokmaları hazırladı. Lokma tatlısı yapma görevinde bileziği hak eden çift ise Ümit ve Özlem çifti oldu.

ana-ocagi-yeni-bolum-14-ocak-full-izle

İkinci görevleri bahçe işlerinden sorumlu olan Ümmiye anne verdi. Ahırdaki hayvanlara salça yedirme görevi oldukça komik anlara sahne oldu. Murat ve Asena ağılın kapısını açık unutunca olanlar oldu ve hayvanlar kaçtı. Kaçan hayvanları yakalamaya çalışan yarışmacılar eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Ümmiye annenin verdiği görevde bileziği hak eden çift Murat ve Asena oldu.

Ana Ocağı’nda 14 Ocak Perşembe gününde yepyeni bölümü ve birbirinden eğlenceli, komik ve kazandıran görevleri ile saat 17.20’de TRT1 ekranlarında olacak. Eğlenceye ortak olmak istiyorsanız Ana Ocağı’nın yeni bölümünü kaçırmayın.

https://www.trt1.com.tr/canli-izle

ana ocağı yeni bölüm izle 14 ocak ana ocağı 14 ocak full izle ana ocağı canlı yayın tek parça izle 14 ocak ana ocağı 14 ocak yaşananlar
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları