Ana Ocağı 9 Şubat 2016 izle - Ana Ocağı Yeni Bölüm - Ana Ocağı Final Haftası

Ana Ocağı 9 Şubat 2016 yeni bölüm izle olarak TRT1 kanalında seyircisi ile buluşuyor. Sevilen program izleyicilerine üzücü bir haber verdi. Ana Ocağı final haftası yapılıyor ve 12 Şubat günü yayın bitecek.

Ana Ocağı 9 Şubat 2016 izle - Ana Ocağı Yeni Bölüm - Ana Ocağı Final Haftası

Köy hayatının özel bir yarışma programına dönüştürüldüğü Ana Ocağı yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Ana Ocağı’nın bu hafta ki yarışmacıları Ayşe Hanım, Büşra Hanım, Elif Hanım ve Asena Hanım oldu. Bakalım bu hafta yarışmacıları neler bekliyor. Ana Ocağı anneleri yeni yarışmacılar için nasıl görevler hazırladı.

Yarışmacılar yeni haftaya çok keyifli başladılar. Elif Hanım’ın getirdiği kemençeyi çalması daha ilk dakikadan renkli anlar yaşanmasına sebep oldu.

Yarışmacılar haftaya hızlı bir başlangıç yaptılar. 5 günlük maratona Ümmiye annenin “Koyun Taşıma” görevi ile başladılar. Göreve başlamadan önce yarışmacılar Ümmiye anne ile çok keyifli anlar yaşadılar. Ümmiye anneyi gıdıklamak isteyen yarışmacılar çok eğlendiler.

Ana-Ocagi-9-subat-2016-izle

Yarışmacılar koyun taşıma görevinde eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldular. Böylece çok merak ettikleri “Bulut” ile tanışmış oldular. Yarışmacılar ikişerli gruplar halinde yarıştılar. Asena ve Elif bir grup Büşra ile Ayşe diğer grubu oluşturdular. 20 dakika boyunca koyunların peşinde koşan yarışmacılar çok yoruldular.

Yarışmacıların ikinci görevi mutfak işlerinden sorumlu Zehra anne ile “Unsuz Kek Yapma” görevi oldu. Unsuz nasıl kek yapılacağını merak eden yarışmacılar çok şaşırdılar. Bu görevde el lezzetlerini sergileyen yarışmacılar Zehra anne ile görev esnasında güzel bir sohbet etme fırsatı yakaladılar.

Ana Ocağı yeni yarışmacıları ve yeni bölümü ile 9 Şubat Salı günü 17.20’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Ana Ocağı 12 Şubat günü bitiyor, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

 

ana ocağı final haftası ana ocağı 9 şubat 2016 full izle ana ocağı 9 şubat 2016 izle ana ocağı bitiyormu
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları