Ana Ocağı 26 Ocak Salı 2016 izle TRT 1 Yeni Bölüm

Ana Ocağı yeni bölüm ile TRT1 kanalında altın dağıtmaya devam ediyor. Zorlu geçen ve eğlenceli yarışmaları kazananlar ödüllere doymuyor. Ana Ocağı 26 Ocak full izle olarak TRT1 kanalından seyredebilirsiniz.

Ana Ocağı 26 Ocak Salı 2016 izle TRT 1 Yeni Bölüm

Ana Ocağı’nda yeni bir hafta yeni ve birbirinden eğlenceli yarışmacıları ile kaldığı yerden devam ediyor. Sömestr tatilinin başlaması ile bu hafta Ana Ocağı’nda liseli gençler yarışacak. Gençler bu hafta birbirinden eğlenceli ve macera dolu görevlerde yarışacaklar. Bu hafta her görevin sonunda kazanan yarışmacıya bir tam altın ödül verilecek. Ayrıca Ana Ocağı 5 günün sonunda en başarılı öğrenciye bilgisayar ve eğitim seti verilecek.

Bu haftanın genç yarışmacıları Zeynep, Yusuf, Görkem, Melisa, Yeşim ve Hakan oldular. Gençler bu hafta oldukça renkli dakikalar yaşayacaklar. Bu hafta gençler ayrı ayrı yarışacaklar.

Eve geldiği zaman taklitleri ile dikkat çeken Yusuf herkesi eğlendirmeyi başardı. Nihat Doğan taklidi evde eğlenceli anlar yaşattı.

Gençlerin ilk görevi Ümmiye Anne ile oldu. Erkekler göreve fön çekerek hazırlandılar, kızlar ise kıyafetlerini aynada kontrol ederek hazırlandılar. Bu renkli anların yaşanmasına sebep oldu. Ümmiye annenin bu hafta verdiği ilk görev kuruyan yaprakları toplamak oldu. Kızlar ve erkekler hem eğlendiler hem de tam altın için kıyasıya mücadele ettiler. Görevin sonuncunda kazanan takım 39,200 kg. ile kızlar grubu oldu.

Ana-Ocagi-TRT-1-Yeni-Bolum-izle

İkinci görev ise Zehra anne ile 5 dakikada pasta yapmaktı. Bu görevde oldukça eğlenen gençler birbirinden renkli anlara sahne oldular.

Ana Ocağı birbirinden eğlenceli görevleri ve en renkli dakikaları ile 26 Ocak Salı günü 17.20’de TRT 1 ekranlarında…

Ana Ocağı 26 Ocak 2016 Full Tek Parça izle

http://www.trt1.com.tr/ana-ocagi/40176

ana ocağı yeni bölüm full izle ana ocağı 26 ocak izle ana ocağı 26 ocak tek parça izle ana ocağı 26 ocak salı 2016
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüsra     0000-00-00 Başvuru yaptım ikinci haftada yarışmacı olmak için ama henüz açıklaadı sanırım.Çok istiyorumum.Ve anaocağı çok eğlenceli
Seval Talayhan     0000-00-00 9 yaşında bir kızım var ana ocağını çok seviyor o da katılmak istiyor çocuklar içinde bir haftanızı ayırmayı düşünüyormusunuz
ADA AYŞE     0000-00-00 ana ocağı çok güzel ve çok neşeli haaaaa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları