Ana Ocağı 15 Ocak 2016 Cuma Canlı izle TRT1 Yeni Bölüm Altınları Kim Kazandı?

Farklı bir formata sahip olan TRT1 ekranlarının eğlenceli yarışma programı Ana Ocağı en iyi yarışmacılarını ağırlamaya devam ediyor. Ana Ocağı 15 Ocak Cuma izle TRT1'de yeni bölümü ile keyifli anlar yaşatmaya devam edecek.

Ana Ocağı 15 Ocak 2016 Cuma Canlı izle TRT1 Yeni Bölüm Altınları Kim Kazandı?

Haftanın başında Ankara Özel bölümü ile Ankaralı sanatçıların ağırlandığı Ana Ocağı’nda ekrana renkli ve eğlenceli görüntüler gelmişti. Ödülleri ise altın tespihti. Annelerin verdiği görevleri başarı ile bitirip altın tespihi kazanmayı hak eden sanatçımız Ramazan Çelik olmuştu.

Bu hafta Ana Ocağı’nda daha önceden yarışmış olan en iyi çiftlerimiz yarışmak için geldiler. Annelerimiz ile hasret gideren çiftler beşi bir yerde ve altın bilezikleri kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Bu mücadele sırasında oldukça keyifli anlar yaşandı.

Ana-Ocagi-15-ocak-2016-yeni-bolum-izle

Yarışmacılar ilk olarak mutfak işlerinden sorumlu olan Zehra annenin “Lokma Tatlısı Yapma” görevinde yarıştılar. Esprilerin ve kahkahaların eksik olmadığı görevde kazanan çift Ümit ve Özlem çifti oldu.

İkinci olarak bahçe ve hayvanlardan sorumlu olan Ümmiye annenin “Hayvanlara Salça Yedirme” görevinde yarıştılar. Yarışma sırasında Murat ve Asena’nın hayvanları ağıldan kaçırması eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu. Yine de bu görevin galibi Asena ve Murat çifti oldu.

Son olarak Meltem annenin “Atkı Örme” görevinde yarışan çiftlerimiz arasında kazanan Ümit ve Özlem çift oldu.

Günün sonunda büyük ödül olan beşi bir yerdeyi Ümit ve Özlem çifti kazandı.

Ana Ocağı 15 Ocak Cuma günü saat 17.20’de eğlenceli ve keyifli yeni bölümü ile TRT1 ekranlarında olacak.

http://www.trt1.com.tr/bolumler/ana-ocagi/200bolum/40176/568bd0d0745e9017f0085a81

 

ana ocağı 15 ocak izle ana ocağı 15 ocak full izle ana ocağı ana ocağı kim kazandı ana ocağı 15 ocak 2016 ödülü kimler kazandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları