Acı Aşk 10 Ocak 4. Bölüm Dizi Özeti, Gelişmeler ve Diziden Duygusal Sahneler

Henüz yayın hayatına yeni başlamış olsa da ilk ekranlara geldiği andan itibaren sevilerek izlenen Show TV’nin yeni dizisi Acı Aşk yeni bölümüyle bugün saat 20.00’da izleyiciyle buluşuyor. Zor kararların verildiği ve bu nedenle de duygusal sahnelerin bol olduğu yeni bölümde neler yaşanacak, dizi özeti ve gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

Acı Aşk 10 Ocak 4. Bölüm Dizi Özeti, Gelişmeler ve Diziden Duygusal Sahneler

Bugün Show TV ekranlarına gelecek Acı Aşk’ın yeni bölümünde oldukça sarsıcı olaylar yaşanacak. Duygusal sahnelerin bol olduğu bölümde zor kararlar vermesi gereken karakterler dengeleri bir hayli geliştirecek. Acı Aşk konusu oldukça masum bir şekilde başlayan bir aşkın ailelerin hayatını altüst eden hikayesini anlatan bir dizi ve Acı Aşk oyuncu kadrosuyla da sezonun en ilginç yapımlarından olmaya aday.

Acı Aşk 10 Ocak 4. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümde Melek bebeğinin babası ve aşık olduğu adam Bulut ile kaçma planları yapmış, ancak Bulut’un karısı Sude Melek’i kaçırmış ve tehdit etmişti. Bulut’un eve gidip evliliklerine kaldıkları yerden devam etmelerine söz vermesi şartıyla Melek’i serbest bırakan Sude resmen Bulut’u kıskacı altına almıştır. Bu şekilde büyük darbe alan Melek’in bebeği bu aksiyon dolu anlara tepkisi ne olacak bu bölümde belli olacak. Melek’in bebeği hayata tutunup yüzünü mü güldürecek yoksa Acı Aşk Melek’in bebeğini elinden mi alacak?

aci-ask-yeni-bolum-izle-10-ocak

Diğer yandan Bulut cephesinde de işler hiç de kolay değildir. Melek’ten tamamen ayrılmasının sağlanması için Köklükaya’ların baskısı üzerinde iyice artan Bulut Melek’i zor durumda bıraktığı için kendisini suçlamaktadır. Bu suçluluk duygusuyla her şeyden vazgeçen Bulut derbeder hayat yaşamakta ve Ferman beyin her geçen gün tepkisini toplamaktadır.

Ali cephesinde de yaşananların ardından bazı gelişmeler yaşanır. Melek’e en büyük desteği veren Ali artık eski sevgilisinin yasını unutmaya ve sadece anılarda bırakmaya karar vererek asıl yaşama psikolojik olarak da geri döner. Son olarak Melek’in babası Saffet her ne yaşamış olurlarsa olsunlar kızının hasretine dayanamaz ve kızının yanına gider.

Acı Aşk 10 Ocak 4. bölüm izlemek için tıklayın. 

acı aşk 4. bölüm full izle acı aşk 10 ocak full izle acı aşk 4. bölüm 10 ocak izle acı aşk yeni bölüm 10 ocak dizi özeti
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları