4 Büyükler Salon Turnuvası 2 Ocak Cumartesi Canlı izle Turnuvada Hangi Futbolcular Olacak? TV8

Kısa bir süre sonra TV8 ekranlarında başlayacak olan 4 Büyükler Futbol Turnuvasına artık sayılı günler kaldı. Acun Ilıcalı’nın düzenlediği salon futbolu organizasyonuna Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'lu birçok eski futbolcular katılacak. 4 Büyükler Salon Turnuvası 2 Ocak izle TV8 kanalında başlıyor.

4 Büyükler Salon Turnuvası 2 Ocak Cumartesi Canlı izle Turnuvada Hangi Futbolcular Olacak? TV8

4 Büyükler Salon Turnuvası Başlıyor

Kısa bir süre sonra TV8 ekranlarında başlayacak olan 4 Büyükler Futbol Turnuvasına artık sayılı günler kaldı. Acun Ilıcalı’nın düzenlediği salon futbolu organizasyonuna Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'lu birçok eski futbolcular katılacak…

İki hafta boyunca sürecek olan futbol şölenine katılacak isimlerden birkaç tanesini de açıklayan Acun Ilıcalı, bu turnuvayı Profesyonel futbolcular derneği ile birlikte hayata geçireceğini söyledi. Yapılan 4 Büyükler salon futbolu turnuvasının kazanan takımı, 500 Bin TL’lik büyük ödülü de kazanacak.

Kazanılan büyük ödül, ihtiyaç sahibi olan eski futbolcular arasında paylaştırılacak. Futbolu çok sevdiği bilinen Acun Ilıcalı benzer bir turnuva yapmayı uzun zamandır düşünüyordu. Sonunda hayata geçen bu fikir sayesinde, hem seyirciler güzel bir şölene tanıklık edecek, hem de yardımlaşmanın önemi bir kez daha vurgulanacak.

4-buyukler-salon-turnuvasi-2-ocak-cumartesi-tv8

4 Büyükler Salon Turnuvası TV8

İbrahim Yattara, Fatih Tekke, Hami Mandıralı, Alpay Özalan, Hakan Ünsal, Yusuf Şimşek, İlhan Mansız, Hasan Şaş, Elvir Baliç, Ümit Karan ve daha birçok yıldız dört büyükler salon futbolu turnuvası ile karşımızda olacak. 

Bu güzel futbol şöleni 2 Ocak 2016 akşamı saat 20.00’da başlayacak ve TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Süper Lige verilen arada futbolseverlerin eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak turnuva, Sakarya’da yapılacak ve iki hafta boyunca devam edecek.

4 Büyükler Salon Turnuvasında Kimler Yarışacak? Acun Ilıcalı Oynayacak Mı?

Acun Ilıcalı bu turnuvada forma giymeyecek.

Beşiktaş’ta; Tümer Metin, İlhan Mansız, Ahmet Dursun, Tayfur Havutçu, Alpay Özalan

Fenerbahçe’de; Elvir Baliç, Serhat Akın, Yusuf Şimşek, Ceyhun Eriş, Tarık Daşgün, Ali Güneş,

Galatasaray’da; Ümit Davala, Ergün Penbe, Hasan Şaş, Ümit Karan, Hakan Ünsal, Ayhan Akman, Evren Turhan Trabzonspor’da ise; Yattara, Fatih Tekke, Hami Mandıralı, Erman Özgür, Çağdaş Atan gibi unutulmayan efsane futbolcuların yer alacağı turnuvanın 500 bin TL’lik büyük ödülü ihtiyaç sahibi eski futbolculara dağıtılacak.
 
“4 Büyükler Salon Turnuvası” 2 Ocak Cumartesi canlı yayınla TV8’de başlıyor.

YAYINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

4 büyükler salon turnuvası ne zaman 4 büyükler salon turnuvası tv8 canlı izle 4 büyükler salon turnuvası full izle 4 büyükler salon turnuvası acun ılıcalı oynuyormu 4 büyükler salon turnuvası
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları