4 Büyükler Salon Futbolu Hasan Şaş Dayak Yedi İzle 4 Büyükler Şampiyonu Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın düzenlediği 4 büyükler salon futbolu turnuvası son maçında taraftarlar sahaya indi. Şuana kadar herhangi bir taşkınlık çıkmayan turnuvada, çıkan olaylar sonucu 4 büyükler Hasan Şaş’ın dayak yediği öğrenildi.

4 Büyükler Salon Futbolu Hasan Şaş Dayak Yedi İzle 4 Büyükler Şampiyonu Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın düzenlediği 4 büyükler salon futbolu turnuvası son maçında taraftarlar sahaya indi. Şuana kadar herhangi bir taşkınlık çıkmayan turnuvada, çıkan olaylar sonucu 4 büyükler Hasan Şaş’ın dayak yedi izle öğrenildi.

Şuana kadar herhangi bir sorun çıkmayan 4 Büyükler salon futbolu turnuvası final maçı izle Fenerbahçe Galatasaray takımları arasında oynandı. Karşılaşmanın ikinci yarısında çıkan olaylarda taraftarların sahaya inmesini seyirciler cep telefonları ile kayıt etti. 4 Büyükler Hasan Şaş dayak yedi izle salon turnuvası son maçına çıkan iki takım da maça oldukça sakin başladı. Hasan Şaş’a saldıran taraftarların, saldırı nedeni henüz bilinmiyor.

4 Büyükler Salon Futbolu Turnuvası kavga olayının başlaması ile TV8 yayına ara verdi. Bir süre reklamlara girilen yayına, kavganın sonra ermesinin ardından devam edildi. Çıkan tartışmada Salon Futbolu Hasan Şaş dayak yedi izle bazı kişilerin ambulans ile hastaneye kaldırıldığı da basına yansıyan bilgiler arasında yer aldı.

2 Ocakta başlayan 4 büyükler salon futbolu turnuvası bu akşam oynanan karşılaşma ile sona erdi. 4 büyükler şampiyonu Fenerbahçe olurken, çıkan olaylar geceye damga vurdu. 4 büyükler Hasan Şaş dayak yedi izle taraftarların sahaya inmesi sonucu kısa bir arbede yaşandı.

Kıran kırana geçen mücadelenin ardından turnuvanın şampiyonu da belli oldu. İki takımında uzun süre birbirine üstünlük sağlayamadığı karşılaşmadan galibiyetle ayrılan takım Fenerbahçe oldu.  4 Büyükler salon turnuvası şampiyonu Fenerbahçe oldu. Galatasaray’ı 8-6 mağlup eden Fenerbahçe takımı, şampiyonluk kupasını aldı.

 

4 büyükler hasan şaş dayak yedi izle hasan şaş dayak yedi izle 4 büyükler turnuva hasan şaş dayak yedi izle salon futbolu hasan şaş dayak yedi izle tv8 salon futbolu hasan şaş dayak yedi izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
mesut     2016-01-17 sakaryalılara küfreden hasan şaş tam bir ......
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları