25 Aralık 2015 Cuma Beyaz Show Özel Bölümde Neler Yaşandı?

6 Aralık 1996 yılından beri Türkiye’nin en fazla izlenen şov programı olarak ekranlarda gördüğümüz Beyaz Show, 20.yılını kutluyor. 20 yıldır Cuma günlerinin vazgeçilmez programı olan Beyaz Show’da bu hafta programına konuk almadı. Severek izlenen şov programı olan Beyaz Show bu hafta 2015 yılında yayınlanan en güzel, en eğlenceli bölümlerinde oluşacak özel bir bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Beyaz Show özel programında neler yaşandı haberin detayında bulabilirsiniz.

25 Aralık 2015 Cuma Beyaz Show Özel Bölümde Neler Yaşandı?

20 yıllık televizyon macerasında daima zirvede olmayı başaran Beyaz Show 20. yıl özel programı izleyici tarafından dün gece sevilerek izlendi. Bu yılın en güzel bölümlerinden kesitler sunulan programda ilk defa konuk yoktu. Aynı şekilde bir özel programın daha yılbaşında yapılacağı da duyuruldu. 2015 yılının en sevilen bölümlerinden oluşacak bir kolaj ile eğlenceli dakikaların yaşandığı Beyaz Show, 2015 yılının son günü olan 31 Aralık gecesi “Beyaz Show Özel Yılbaşı Programı” ile ekrana gelecek gecenin konukları ise, Serdar Ortaç, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy, Murat Yıldırım, Leyla Lydia ve Hande Ataizi olacak.

Beyaz Show Neden Yayınlanmadı? Sorusu Akıllara Geldi

Beyaz Show’un Türk televizyon tarihinde 20. yılını kutlamak üzere yılın en güzel bölümlerinden oluşan sahnelerle özet bölüm şeklinde televizyona gelmesi izleyicinin aklına Beyaz Show neden yayınlanmadı sorusunu getirdi. Yapımcının özel konuklarla özel bir program çekmek yerine bu şekilde özet bölüm halinde programın yıldönümü kutlamayı tercih etmesinin nedeni şu anda yılbaşı özel bölümünün çekiliyor olması. Şimdiden özel yılbaşı bölümünün çekimine başlanması oldukça özel bir bölüm olacağının ve eğlenceli dakikalar yaşanacağının önemli bir habercisi. Çekimler son gaz devam ediyor. Bakalım Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show’da yılbaşında neler yaşanacak hep birlikte izleyip göreceğiz. 

beyaz show 25 aralık full izle beyaz show neden yayınlanmadı beyaz show 20. yıl özel programı beyaz show özel program 25 aralık neler yaşandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları