20 Mart Pazar Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Elendi? Eve Yeni Gelen Gelin Adayı Kim?

Bu gece ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elenecek? Eve yeni gelen gelin adayı kim olacak? Gecede ne gibi gelişmeler yaşanacak? Programın çekimleri önceden yapıldığı için basına sızdı. Yarışmanın bu akşamki detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

20 Mart Pazar Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Elendi? Eve Yeni Gelen Gelin Adayı Kim?

Bir hafta daha geride kalırken bu hafta yeni başlangıçlar, barışmalar, kırgınlıklarla geçti. Bu hafta Ayça ve Batuhan birbirlerini tanıma yoluna giderek 'Ay-Bat' çifti oluşmuş oldu. Eser ve Cansel barışarak Can-Es aşkı tam gaz devam ediyor. Haz-Em çiftine ise nazar değdi, bu hafta araları dargınlıklarla geçti. Melis ve Nur yine bu hafta Semihle uğraştı ama Semih'in fikirleri değişmedi kimse ile tanıma yoluna gitmeyi düşünmüyor. Umut Kaya'nın eve gelmesi üzerine Adnan ile Ceyda'nın ilişkisi tamamen bitti.

Final gecesi detaylarına gelecek olursak; Hazal ile Emre ekrana verilen görüntüler üzerine tartışacaklar yeniden aralarındaki soğukluk iyice artacak. Ekrana verilen görüntüler üzerine Melis Semih'e kızacak ve hediye etmiş olduğu yüzüğü ona geri verecek bunun üzerine Semih de ona kızacak ve tartışacaklar. Melis aynı zamanda Tankut ile de tartışacak araları açılacak. Ceyda ile Adnan da tekrardan tartışacaklar.

kismetse-olur-haftanin-finali-20-mart

Gelinler evinden adı en çok yazılan isim Hazal ile Ceyda oldu. Bunun üzerine tekrardan oylamaya gidildi ve Adnan dahil çoğu kişi Ceyda'yı yazdığı için gelinler evinden ismi en çok yazılan Ceyda oldu. Damatlar evinden ise adı en çok yazılan isim Murat olacak. Halk oylamasıyla en çok oyu alan ve hediye çekini alan isim Eser olduğu için damatlar evini korumaya aldı ve gelinler evinden elenen isim Ceyda oldu. Ceyda'nın elenmesini isteseler de eve veda ederken duygusal anlar yaşanacak.

Ceyda elenmesinden sonra eve gelen yeni gelin adayı Semih için talip geldiğini söyleyecek. Şuan için sadece ismi 'Gamze' olduğu biliniyor hakkındaki detaylı bilgiler için Pazar günü Kanal D ekranlarında 22.15de yayınlanınca öğrenip sizlerle paylaşacağız. 

Bölümü canlı izlemek için tıklayınız

kısmetse olur kim elendi 20 mart kısmetse olur eve yeni gelen kim 20 mart kısmetse olur 20 mart birinci kim kısmetse olur ceyda elendi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları