Kısmetse Olur Cansel Çördük Kimdir? Boy Kilo Mesleği

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve giderek ilgi görmeye başlayan Kısmetse Olur’un gelin adaylarından Cansel Çördük kimdir? mesleği nedir ve boyu kilosu kaç? detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kısmetse Olur Cansel Çördük Kimdir? Boy Kilo Mesleği

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve giderek ilgi görmeye başlayan Kısmetse Olur’un gelin adaylarından Cansel Çördük kimdir?
1995 yılında Antalya’da doğan Cansel, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde hazırlık bölümünde okumaktadır. Fotoğrafların üzerine bıyık çizmesi yüzünden Melis ile tartışan ve kırmızı odaya çağrılıp uyarılan Cansel, sevdiği insana her zaman değer verdiğini ve onu için her fedakârlığı yapabileceğini söylemektedir. 1.75 cm boyu ve 57 kilo olan Cansel, siyah saçlarıyla kendini güzel hissettiğini söylemektedir.

kismetse-olur-cansel-corduk

Şuanda Kısmetse Olur Eser ile ilişki yaşamaktadır. En son evlilik teklifi eden Eser'le görüşüp karar vermeyi bekliyordu. Bundan sonraki bölümlerde neler yaşanacak? evleneceklermi izleyip göreceğiz. Yarışmacılar hakkında detayları sitemizden arama yaparak bulabilirsiniz.

kismetse-olur-cansel

kismetse-olur-cansel-kimdir

Kısmetse Olur Nur kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Erdem Dalfidan Kimdir? Tıklayınız

 

kısmetse olur cansel kısmetse olur cansel kimdir kısmetse olur cansel çördük kimdir boy kilo kısmetse olur cansel eser evleniyormu kısmetse olur cansel boyu kilosu kaç
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
nursima     2016-03-11 cansel abla eser abiyleayrılmayıncanes bitmesin senleeser abiyi tutuyoruz sizi ailece çok seviyoruzayrılmayın siz
nursima     2016-03-11 eserle ayrılmayınyinecanesolsunseniçooooooooookseviyorumveailecetutuyoruzeserideyanicanesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları