Kısmetse Olur Ayça Beğen Kimdir? Biyografisi

Kısmetse Olur yarışmasının en öne çıkan gelin adaylarından birisi olan Ayça Beğen kimdir? Biyografisi, boy, kilo ve hayatı hakkında tüm bilgileri sizler için araştırdık. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur Ayça Beğen Kimdir? Biyografisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin büyük beğenisini toplayan Kısmetse Olur yarışmasının özellikle Emre ile olan ilişkisi nedeniyle en çok konuşulan gelin adaylarından biridir Ayça Beğen. Emre ile olan ilişkisinin haricinde Ayça’nın en çok öne çıktığı özellikleri fevri tavırları ve ayrıca geçmişteki hayatının sürekli gözler önüne serilmesidir. Özellikle son zamanlarda eski nişanlısıyla yemek yediği görüntülerin ortaya çıkmasıyla birlikte damat adayı Emre ile ayrılmıştır. Zaten Emre’nin ailesi Ayça’nın daha önceden evlenip ayrılmış ve bir çocuk sahibi olduğu için kabul etmiyordu. Bakalım Emre Ayça ilişkisinde ileride neler yaşanacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Bu arada Ayça Beğen kimdir? biyografisi hakkında bilgi verelim ve Ayça’yı yakından tanıyalım.

Ayça Beğen’in Beğendiği Damat Profili

Kısmetse Olur Ayça Beğen yarışmanın başlangıcında kendisine yöneltilen sevdiğiniz damat profili sorusuna esmer tenli erkeklerden hoşlandığını söylemiştir. Bunun dışında Ayça erkekte dövmeyi çok beğendiğini söyleyerek dövmeli erkekleri tercih ettiğini söylese de Emre ile olan aşkı tüm söylediği bu kriterlerin dışında gerçekleşti. Emre’ye âşık olduğunu her daim söyleyen Ayça’nın yaptığı hatalar bu güzel aşkın bitmesine neden olurken, Emre’nin Ayça’nın son hatasını affedip affetmeyeceği, yarışmada en sağlam olarak görülen aşkın akıbetinin ne olacağı herkes tarafından çok merak ediliyor.

Ayça Beğen Evli Mi?

Ayça’nın gelin adayı olarak Kısmetse Olur yarışmasına katıldığından bu yana hakkında konuşulanlar bitip tükenmedi. Bu söylentilerden bir tanesi de Ayça’nın aslında evli olduğuydu. Bu haberin çıkması üzerine Ayça ekran karşısına geçip eskiden evli olduğunu ancak 5 yıl önce boşandığını açıklamıştı. Açıklama yapmış olsa da işi kurcalayan bazı medya kuruluşları Ayça’nın hala evli olduğunu iddia etse de konuya henüz tam bir açıklama gelmemiştir.

kısmetse olur ayça beğen ayça beğen kimdir kısmetse olur ayça evli mi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
gamze     2016-01-31 ayçayı çok seviyorum bence gözdeden daha güzelsin emrenin peşini bırakma kaptırma gözdeye seni seviyorum
deniz     0000-00-00 Kimliginin resmini koyunda gorelim bizde bekarmiymis
Şengül Engel Demirel     0000-00-00 Ayça evli değildir kesinlikle bu soruların üzerine kimliğini arkalı önlü yayınladı Facebook da
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları