Big Brother Türkiye Çağla Çoban Kimdir? Boy Kilo Kaç?

1 Milyon büyük ödülü ve formatı ile dikkatleri üzerine çeken Big Brother Türkiye yarışmacılarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Big Brother Türkiye Çağla kimdir? boyu ve kilosu kaç? Eski millî futbolcu ve teknik direktör olan Ali Çoban'ın kızı, Çağla Çoban hakkında bilmeyenler yazımızda yer alıyor.

Big Brother Türkiye Çağla Çoban Kimdir? Boy Kilo Kaç?

ÇAĞLA ÇOBAN KİMDİR?
Big Brother yarışmasının sekiz kadın yarışmacısından biri olan Çağla Çoban, 1982 yılında Tekirdağ’da doğmuştur. Beşiktaş ve Galatasaray’da da forma giyen eski milli futbolcu Ali Çoban’ın kızıdır. Babası gibi sporcu olan Çağla, millî yüzücüdür. Aynı zamanda yüzme antrenörlüğü de yapan Çağla, futbol maçlarını çok sevdiğini ve sürekli izlediğini belirtiyor. 33 yaşındaki yarışmacının en büyük tutkularından birisinin de kendi bakımına özen gösterdiği söyleyen Çağla, makyajsız yapamadığını ve şık giyinmeyi sevdiğini belirtiyor.

cagla-coban-big-brother-turkiye
Kendisinin çok hırslı olarak tanımlayan Çağla, yüzme müsabakasında istediği dereceyi alamadığı zaman hırsını duvarlara yumruk atarak aldığını söylüyor. Çağla, Big Brother yarışmasını kazandığı taktirde, alacağı büyük ödül ile babasının çok isteyip de alamadığı bir ev satın almak ve eski milli futbolcu babasının heykelini yaptırmak istiyor.

Big Brother Türkiye Çağla Çoban Kaç Kilo?
56 Kilo

Big Brother Türkiye Çağla Çoban Boyu Kaç Cm
1,70 cm.

 

big brother türkiye çağla çoban big brother türkiye çağla çoban kimdir big brother türkiye çağla çoban boy kilo kaç çağla çoban
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları