Big Brother Seda Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli, Boy Kilo Kaç? Seda Gümüşcü Biyografisi

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Star TV'nin rekor ödüllü yarışması olan Big Brother yarışmacılarından Seda Gümüşcü kimdir? kaç yaşında? boy kilo kaç? Big Brother Seda hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için devamını okuyunuz.

Big Brother Seda Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli, Boy Kilo Kaç? Seda Gümüşcü Biyografisi

Big Brother yarışmasının bayan yarışmacılarından olan Seda kimdir?, 29 yaşında ve Diyarbakırlıdır. Seda Gümüşcü, kendi eğitimi için ailesiyle birlikte İzmir’e taşınmışlardır. Babası ve babaannesi ile beraber yaşayan Seda’nın üç tane kardeşi bulunmaktadır. Güler yüzlü olarak kendini tanıtan Seda, bir otelin güzellik merkezinde danışman olarak çalışmaktadır. Kendisini entrikalar kraliçesi olarak tanıtan Seda’nın en belirgin özelliği temizlik hastası olmasıdır. Evin içerisinde bezle dolaştığını ifade eden Seda, temizliğe karşı bir alerjisi olduğunu söylüyor.

big-brother-seda

Ev işleri mutfak konusunda da kendisine rakip tanımayan Seda, özellikle içli köfte ve yaprak sarması konusunda bayağı iddialı olduğunu söylüyor. Hobileri arasında Bowling oynamak ve dans etmek olan Seda, yatmadan evvel oyuncak arı ise mutlaka dertleştiğini söylüyor. Seda, yarışmayı kazanması halinde kazanacağı büyük ödül ile ailesinin borçlarını kapatacağını ve kendisine güzellik merkezi açacağını belirtiyor.

big-brother-seda-onur-aski

Big Brother evinde Onur ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Seda, diğer ev halkı tarafından oyun oynadığı gerekçesiyle suçlanıyor. İlk başlarda Onur'un kendisine aşık olduğunu itiraf etmesinin üzerine Seda uzak durmuş aramızda yaş farkı var diyerek olumsuz bakmıştı. Sonraki günler de kendisinin de Onur'a aşık olduğunu itiraf eden Seda'ya arkadaşları inanmıyor. Onur'u kullanarak duygularıyla oynadığını ve evde kalmak için oyun kurduğunu düşünüyorlar. Önümüzde ki günlerde Onur Seda aşkı nasıl bir hal alacak? izleyip göreceğiz. Big Brother yeni bölüm izlemek için ve yarışma hakkında gelişmelerden haber almak için sitemizi takip ediniz.

Big Brother Sinan kimdir?

Big Brother Rezan kimdir?

Big Brother Hüseyin kimdir?

Big Brother Çağla kimdir?

Big Brother Demir kimdir?

Big Brother Gülşen kimdir?

big-brother-seda-biyografisi

 

big brother seda big brother seda onur aşkı big brother seda kimdir seda gümüşçü biyografisi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları