Big Brother Arsel Kimdir? Biyografisi

Big Brother Arsel kimdir? Star TV'nin ilgi çeken yarışması Big Brother yarışmacıları arasında yer alan Arsel biyografisi ve detayları yazımızda.

Big Brother Arsel Kimdir? Biyografisi

1988 yılında Fransa’da dünyaya gelen Arsel, Arnavut asıllı bir ailenin çocuğudur. Üç kardeşin en küçüğü olan Arsel, İşletme bölümü mezunudur. Tenis oynamayı ve sörf yapmayı sevdiğini söyleyen Arsel, babasına ait Tekstil ve yatırım şirketinde kardeşleriyle beraber çalışmaktadır. Saçlarına çok düşkün olan yarışmacı, saçlarını jölelemeden güne başlamak istemiyor.

Big-Brother-Turkiye-Arsel
En büyük tutkusu arabalar olan Arsel, sık sık kaza geçirdiğini ve son kazasını Big Brother yarışmasına katılacağı gün yaptığını belirtiyor. Enerji emici tiplerden hoşlanmadığı belirten yarışmacı, emir almaktan hoşlanmadığını kendisine Big Brother ve babası dışında kimsenin emir veremeyeceği, verseler de yanıtını alacaklarını gibi iddialı açıklamalarda bulunuyor. Kırgın Çiçekler dizisinde oynayan Serkan’a benzerliğiyle dikkat çeken yarışmacı, yarışmayı kazanırsa alacağı büyük ödül olan 1 milyon lira ile kendi işin kurmayı hedefliyor.

BİG BROTHER YARIŞMACILARI

Big Brother Seda

Big Brother Sinan

Big Brother Rezan

Big Brother Hüseyin

Big Brother Gökçe

Big Brother Çağla

Big Brother Gülşen

big brother big brother arsel kimdir big brother arsel big brother arsel biyografisi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları