Beratcan Cinayetinde Şok Eden İddiaların Ardından Beratcan’ın Babası Konuştu

Okula gittikten sonra bir daha eve dönmeyen Beratcan tüm güvenlik birimleri tarafından 15 gün aranmasının ardından bir su kanalının yanında ölü olarak bulunmuştu. Bunun ardından katil zanlısı kısa sürede yakalanmış ve cinayetin altından şok eden iddialar çıkmıştı. Bu iddialara Beratcan’ın babası bugün bir televizyon kanalına çıkarak cevap verdi. Ancak, Beratcan’ın babası yanılıyor muydu? İşte detaylar…

Beratcan Cinayetinde Şok Eden İddiaların Ardından Beratcan’ın Babası Konuştu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkarak çocuğunu aramaya başlayan aile Müge Anlı ve ekibinin çabaları ve emniyet ekiplerinin profesyonel çalışmaları sonucunda çocuklarını ölü olarak buldu. Yapılan detaylı incelemelerin ardından katil zanlısı da kısa sürede yakalandı. Katil zanlısı Ersin Kaşıkçı hemen tutuklandı ve verdiği ilk ifadede şok eden iddialarda bulundu ve cinayeti işlediğini anlatması ise adeta herkesin kanını dondurdu.

beratcanin-oldurulmesini-annesi-mi-istedi

Ersin Kaşıkçı verdiği ifadesinde çocuğu neden öldürdün sorusuna Beratcan’ın annesi ile 6 yıldır ilişkileri olduğunu, Beratcan’ın onları ilişki sırasında gördüğünü ve annesini babasına şikâyet etmekle tehdit ettiğini söyledi. Kaşıkçı’nın iddiasına göre Beratcan’ın annesi babasına söylemek istediği için Beratcan’ın annesi onu öldürmesini istemiş. Bu ifadenin üzerine anne çocuğunun öldürülmesinde bir suçunun olmadığını iddia ederken, Beratcan’ın babası da katıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart yayınında karısının yıllar önce kendisinin hayatında olmadığı dönemlerde bazı hatalarının olduğunu ancak onun kötü bir şey yaptığına inanmadığını ve karısının suçsuz olduğuna inanarak sonuna kadar arkasında olacağını söyledi… Beratcan’ın babası cinayeti işleyen Ersin Kaşıkçı’nın karısına takıntılı olduğunu ve bu nedenle kendisini dahi arayıp tehdit ettiğini söyleyerek eşini savunsa da gerçeklerin öyle olmadığı günün ilerleyen saatlerde emniyet tarafından ortaya çıkarıldı.

beratcani-annesinin-sevgilisi-oldurdu

Olayın aydınlatılmasında ilk olarak suçlu olduğu kanıtlanmadığı için tutuklanamayan daha sonra suçu anlaşılarak tekrar akşamüstü saatlerinde tutuklanan Beratcan’ın annesinin ifadeleri yardımcı oldu. Beratcan’ın annesi Kaşıkçı’yla olan ilişkilerini doğrulayarak bir ilişkilerinin olduğunu ancak kendisinin ayrılmak istediği için Beratcan’ın öldürüldüğü gün yanına giderek söylediğini ancak Kaşıkçı’nın kendisinin canını yakacağını söyledi. Bunun üzerine de oğlunu öldürerek canını yaktığını belirtti, ancak kendisinin oğlumu öldür şeklinde bir istekte asla bulunmadığını vurguladı.

Bunun üzerine Beratcan’ın babası sabah karısının arkasında olduğunu söylediğini ancak, insanların iki yüzlülüklerine hayret ettiğini ve eşinle bir daha hiçbir işinin olmadığını söyledi. Yaptıklarının cezasını çekmesini istediğini, hesabını da hem yargıya hem de Allah’a en kısa sürede vermesini istediğini belirtti.  

beratcan cinayeti beratcanı kim öldürdü beratcan cinayeti katil zanlısı ersin kaşıkçı beratcanın öldürülmesini annesi mi istedi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları