Kredi Notu Yükseltme Taktikleri

Günümüzde kredi notu aktif bir halde kullanılıyorken ve bir çok insanın kredi alma şansını etkiliyorken sizin kredi puanınız kaç? Eğer bu puan düşükse hemen arttıralım!

Kredi Notu Yükseltme Taktikleri

Günümüzde kredi notu aktif bir halde kullanılıyorken ve bir çok insanın kredi alma şansını etkiliyorken sizin kredi puanınız kaç? Eğer bu puan düşükse hemen arttıralım! Sizlere kredi puanı nasıl yükseltilir? Bu konu hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Günümüzde insanlar bu sorundan dolayı çok fazla yakınıyorlar fakat her derdin bir çaresi bulunduğu gibi kredi puanında yükseltmenin bir çaresi bulunuyor! Kredi puanınızı yükseltmek isterseniz sizlere aşağıda bir kaç yöntem açıklayacağız. İşte sizlere; ''Kredi puanı yükseltme taktikleri!''

- Bankalara bir borcunuz varsa bu kredi notunuzu fazlasıyla etkileyecektir. Bankalarda olan borçlarınızı kapatarak kredi notunuzu eski notlara geri çevirebilirsiniz yani yükseltebilirsiniz. 

- GSM şirketlerine ve diğer telekominasyon şirketlerine olan borçlarınızda kredi notunuzu fazlasıyla etkileyebilir. Bu borçların ödemesini doğru bir şekilde yaparak ve düzenli bir şekilde yaparak bu soruna çözüm bulabilirsiniz yani kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. 

- Doğalgaz, elektrik gibi borçlarınızın düzenli olarak ödenmesi yapılıyorsa bu kredi puanınıza olumlu olarak işleyecektir.

- Devlete olan borçlarınızın bir çoğunluğu kredi notunuza olumlu veya olumsuz olarak işleyecektir.

Eğer yukarıda dediklerimize özen gösterirseniz ve borçlarınızı düzenli olarak ödeyebilirseniz kredi notu puanınız artacaktır. Aynı zamanda kredilerinizi hemen ödeyerek kredi puanınıza olumlu derece de bir etkiye neden olabilirsiniz yani bu olayı şöyle açıklayalım; ''Eğer kredi çekerseniz bu kredi sizin limitinizi düşürecektir ve kredi puanınıza etki edecektir. Kredi çekmeden önce olan 1900 kredi puanınız varsayalım 1500'e düşsün. Eğer aldığınız kredi hemen geri öderseniz bu 400 puanlık kayıp geri kazanılacaktır.''

kredi puanı kredi puanı nasıl yükseltilir
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları